Vastused leiad siit

Korduma Kippuvad Küsimused

GinAladdin on täiesti tasuta kuulutuste veebiplatvorm. Siin saate jätta oma kontaktid ja kõik, kes teie teenuseid vajavad, saavad teiega ühendust võtta.

Samal ajal, kui vajate kellegi teise teenuseid, leiate endale kergesti meie veebikeskkonna otsingumootori abil ülesande täitja.

Selleks, et teenust vajavad kasutajad leiaksid teenusepakkuja kontaktid, peab teenuse pakkuja looma kuulutuse ankeedi täitmise näol.

GinAladdin ei sekku meie veebikeskkonna teenuseid kasutavate inimeste omavahelistesse suhetesse.

Veebikeskkonna kasutamise alustamiseks peab teenuse pakkuja registreeruma. Registreerimiseks klõpsake veebilehe ülaosas sinist nuppu „Registreeru“. Registreerumislehel täitke vorm ja klõpsake nuppu "Registreeru". Kontrollige oma e-posti ja kinnitage registreerumine.

Kuulutuse loomiseks peate sisse logima, kui te pole seda eelnevalt teinud. Klõpsake lehe ülaosas sinist nuppu, millel on kiri „Ankeet”. Ankeedis on vaja täita 6 välja, mis on tähistatud tärniga. Samuti võite soovi korral täita ülejäänud valikulised väljad - see suurendab teie eduvõimalusi.

Saate luua nii palju kuulutusi, kui vaja, kuid mitte rohkem kui üks ühes alamkategoorias.

Ankeedi kustutamiseks peate olema sisse logitud, minema Kabinetti, mille link asub veebilehe ülaosas.

Kui olete oma kontoris, klõpsake kustutatava ankeedi kõrval oleva prügikasti ikooni nupule.

Kui soovite oma ankeeti redigeerida, klõpsake nuppu pliiatsi ikooniga.

Parooli muutmiseks peate olema sisse logitud, minge Kabinetti, mille link asub veebilehe ülaosas. Parooli muutmiseks vajutage nuppu „Muuda parool“.

Järgige toodud juhiseid.

Parooli taastamiseks peate minema menüü paneelil Logi sisse ja klikkama “Unustasite parooli?” Seejärel peate sisestama oma e-posti aadressi, mille kaudu teie konto on registreeritud. Teile saadetakse kiri e-posti aadressile, klõpsates linki, kus saate parooli muuta.

Konto kustutamiseks peate olema sisse logitud, minge Kabinetti, mille link asub veebilehe ülaosas. Klõpsake nuppu Kustuta konto.

GinAladdin on täiesti tasuta kuulutuste veebiplatvorm. Siin saate jätta oma kontaktid ja kõik, kes teie teenuseid vajavad, saavad teiega ühendust võtta.

Samal ajal, kui vajate kellegi teise teenuseid, leiate endale kergesti meie veebikeskkonna otsingumootori abil ülesande täitja.

Teenuse pakkujaks saamiseks on registreerumine vajalik.

Kui teil on vaja, et keegi täidaks mingi ülesande, pole registreerumine vajalik.

Teenuse pakkuja leidmiseks peate lihtsalt kasutama otsingumootorit. Teil on võimalus kasutada kolme filtrit. Kõiki filtri kriteeriume ei ole kohustuslik kasutada. Klikkides nupule „Otsi“ avaneb allpool valitud kriteerumitele teenuse pakkujate ankeetide loetelu. Kontakti saamiseks peate ankeedi avama ja klikkima nuppu „Näita kontakti“, et saada telefoninumber.

Oled nõus juhutöö ära tegema!

Ankeedi loomiseks registreeruge või logige sisse. Inimesed, kes vajavad Teie oskusi, saavad Teid kiiresti leida!