Pakendipandita klaastaara

korje organiseerimine

business@ginaladdin.com või 58 153 156 Andres

    Kaks kõige peamist küsimust seisneb:
1. Mis suurusjärgus on palk?
2. Milles seisneb töö sisu?
Pigem alustaksime töö sisust ja korraldamisest. Me ei otsi enda meeskonda inimest, kellega meil oleks nn "tööandja ja töötaja" suhe. Pigem otsime oma meeskonda inimest, kes on lahtise peaga, soovib panna end proovile, kuidas ta on võimeline erinevate iseloomudega inimestega läbirääkimisi pidama. Inimesed, kellega on vaja läbirääkimisi pidada, on, kas restoranide omanikud või juhatajad, hotellide ja SPA -de ning muude taoliste organisatsioonide juhatajad või teisete, sellist tüüpi ettevõtetes vastutavate töötajatega. Muudeks taolisteks ettevõteteks võivad olla ettevõtted, kes pakuvad cateringi teenust. Esialgu keskendume Tallinnale, kuid soovime kindlasti laieneda üleeestiliseks klaasikorjajaks. Projektis on avaliku saladusena öelduna, varjatud eesmärke, kuhu soovime arendatava ettevõtmisega jõuda. Läbirääkimiste eesmärk on saada see ettevõte ära andma meile klaastaarat, mis ei kuulu pandipakendi kategooriasse. Läbirääkimiste alustamise privileegiks on see, et me ei võta teenuse osutamise eest tasu. Peale selle, anname me veel ka tasuta vahendid, kuhu korjata seda pandipakendita klaastaarat. Oleme oma teenuse osutamisel paindlikud ja pakume erinevaid võimalusi, nt tasuta prügikotte või konteinerit - ehk siis, vastavalt ettevõtte enda soovile. Samuti oleks vaja, et kandidaadil oleks B kategooria autojuhiload. Täpsustuseks, et kandidaadil on vaja neid kliente ka teenindada vastavalt siis kokkuleppele. Mis puudutab kokkulepet kliendiga, siis sellest täpsemalt on alltoodus:
Meie meeskonnas on erinevate võimetega ja taustaga ja koostöö tingimustega inimesed. Kaks neist on programmeerijad. Oleme loonud mugavaks teavitussüsteemiks ühe veebiprogrammi greengenie.ee, mille kaudu saavad ettevõtted, kes soovivad meie teenusega liituda, teavitada meid sellest, et oleks paras aeg tulla klaastaara järele. Sellega soovime öelda, et meie meeskond katsetab erinevaid võimalusi, kuidas teha mаailm rohkem rohelisemaks, et taaskasutus muutuks veelgi efektiivsemaks jne. 
Võimalikul kandidaadil palun kohe arvestada, et kui Ta arvas seda tegevust lihtsaks, siis ärgu lasku end sellest petta. Tegevus on äärmiselt keeruline. Eriti neile, kellele ei meeldi kuulda "ei". Kuid sellel keerukusel on omad eelised - kui kandidaat soovib olla elus hea läbirääkija, kuid arvab, et hetkel Ta seda veel ei oleks, kuid soovib treenida, siis just meie meeskonnaga saab Ta lõhkuda oma iseloomu ja kujutluse ning sundida end arenema just selles suunas kuhu kandidaat soovib. 
2.1 Kandidaat peab valdama vabalt nii eesti kui ka vene keelt tasemel, mida ta peab rahuldavaks. Nii saab vajadusel võimalik tulevane kolleeg keeleoskust õppida.
2.2 Peab omama  B kategooria juhiluba
2.3 Ei tohi olla vinguja
2.4 Tuleb mõista, et GinAladdin OÜ ei otsi oma meeskonda alluvat
2.5 Peab olema võimeline tegema iseseisvaid otsuseid, kuigi otsused ei pruugi alati olla õiged
Mis puudutab tasu? Ei tea. Vaatame. Eekõige vaja inimesega läbirääkimisi pidada. See on keeruline küsimus